حفاظ پنجره

امروزه یکی از متداول ترین بخش دکوراسیون منازل حفاظ های زیبا و جذابی است که در پنجره خانه نصب میشود و به زیبایی نمای بیرونی خانه می افزاید. حفاظ در واقع نوعی ابزار ایمنی است که از ورود اشیای بیرونی به خانه جلوگیری میکند. یکی از مهمترین اقداماتی که میتوانیم برای ایجاد امنیت خانه خود انجام بدهیم، ساخت حفاظ برای پنجره است، زیرا داشتن حفاظ به شما اطمینان خاطر میدهد که کسی از طریق پنجره وارد خانه شما شده نمیتواند، ضمناً وقتی خانه شما در طبقات بالا قرار دارد، از سقوط اشیای سنگینی چون گلدان، کودکی که کنار پنجره می رود و وسایل دکوری کنار پنجره جلوگیری میکند. در اکثر خانه هایی که حیوانات خانگی کوچک دارند و پنجره های خانه آنها با حفاظ پوشش داده نشده است، سقوط حیوانات خانگی از ارتفاع بلند شایع است.

حفاظ استیل

استیل آلیاژی از جنس فولاد است که از ترکیب فلزات مختلفی چون آهن، کروم و نیکل تولید میشود. این آلیاژ دارای مقاوت زیادی است که درصدی از کروم موجود در ترکیب آن باعث میشود که مقاومت بالایی داشته باشد.

ساختمانها بخش مهمی از نمای شهری هستند. دکوراسیون نمای ساختمان به زیبایی و هماهنگی نمای شهری کمک میکند. استفاده از سازه های زیبا یکی از اهداف اصلی تولید کننده گان حفاظ استیل میباشد. امروزه انواع مختلف حفاظ تولید شده است که علاوه بر استحکام بالا، نمای زیبای نیز دارند. حفاظ پنجره دوجداره یکی از مدرن ترین سازه های حفاظتی است که توجه کاربران را جلب کرده است.

در صورتی که از شیشه همراه با حفاظ استیل استفاده کنیم، میتوانیم به زیبایی محیط بیافزاییم.

حفاظ استیل معمولا از استیل نوع ۳۰۴ ساخته میشود که مقاومت بسیار بالایی دارند و مهم اینکه این نوع استیل به سبب داشتن نیکل در ساختار خود، هرگز با مشکل اکسید شدن آهن و زنگ خوردگی مواجه نمیشود. در نصب حفاظ پنجره های استیل باید فاصله استندارد ۱۵ سانتی متر رعایت شود.

حفاظ استیل

حفاظ های استیل دوجداره به سبب مقاومت و دکوراسیون لوکسی که دارند، در اکثر آپارتمان های مدرن استفاده میشوند که قابلیت باز و بسته شدن ندارند و پس از این که بر روی دیوار پنجره نصب شود، قابلیت نفوذ پذیری ندارند.

حفاظ آکاردئونی نوع دیگری از حفاظ استیل میباشد که متحرک است و میتواند باز و بسته شود، این حفاظ ها پرکاربردترین نوع حفاظ است که از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است.

حفاظ آکاردئونی در پنجره و درب های آپارتمانها نصب میشوند که قابلیت تمیز کاری را دارند.

شرکت فنی مهندسی رخسار استیل با داشتن تیم مجرب و حرفه ای که دارای تجربه ۱۰ ساله در تولید سازه های استیل دارند، در زمینه ساخت حفاظ  های استیل فعالیت میکند و حاضر است تا هرنوع سفارش استیل شما را پذیرفته و انجام بدهد.